گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه / دستگيره / تولید کننده دستگیره کابینت | فروش استثنایی آن توسط مراکز معتبر

تولید کننده دستگیره کابینت | فروش استثنایی آن توسط مراکز معتبر

کابینت وسیله ای است که امروزه در خانه های مسکونی برای زیبایی و ایجاد یک منظره متناسب در فضای آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.
قابل ذکر است که همراه با رشد علم و هنر در داخل کشور، میزان تولید و در نتیجه استفاده از این نوع وسایل و ابزار ها به شدت افزایش یافته و افردای که به دنبال ساخت خانه برای خود و خانواده خود می باشند، از این طرح ها و نما ها استفاده می کنند.

اما یکی از ابزاری که از ملزومات هر نوع کابینتی به شمار رفته و بر روی همه درب های موجود برای کابینت نصب می گردد، دستگیره کابینت می باشد.
این دستگیره از جنس های متعددی تشکیل و ساخته شده و نیز به شکل های متعددی ظهور یافته است که از جمله آن ها عبارت هستند از:

 1. دستگیره کابینت خطی
 2. دستگیره کابینت گرد و یا به اصطلاح دکمه ای
 3. هر کدام از انواع دستگیره های موجود، متناسب با نوع سلیقه و هم چنین میزان هماهنگی با کابینت مورد نظر انتخاب شده و در نهایت مورد خریداری و استفاده قرار می گیرند.

اما در خصوص تولید این دسته از تجهیزات باید گفت که تولید کننده دستگیره کابینت، این وسیله کاربردی را با بهره گیری از این عوامل، تولید نموده و سپس در برند های متعدد، آن ها را عازم بازار فروش می سازد:

 • بهره گیری از مواد اولیه متناسب و با کیفیت
 • استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و مدرن
 • تبعیت از استاندارد های تولید
 • رعایت اصول فنی و بهداشتی
 • به کار گماری نیرو های انسانی متخصص
 • اجرای نظارت های دقیق
 • اعمال کنترل کیفی های بسیار بالا

در کنار موضوع تولید دستگیره کابینت، اگر بخواهیم از فروش این دسته از ابزار سخن بگوییم، باید بیان داشت که با توجه به تولیدات مستمر کابینت آشپزخانه، دستگیره ها نیز به عنوان ابزاری جدا نشدنی از آن ها عمل کرده و به نسبت کاربرد انواع کابینت ها به میزان بسیار، آن ها نیز از میزان فروش و تقاضای خوبی بهره مند بوده و در مراکز فروش معتبر به خریداران قابل عرضه می باشند.

تولید کننده دستگیره کابینت | فروش استثنایی آن توسط مراکز معتبر

تولیدکنندگان برتر دستگیره کابینت در ایران

تولیدکنندگان برتر دستگیره کابینت در ایرانخط تولید دستگیره‌ کابینت در بسیاری از کارخانجات تولید کننده در داخل کشور فعال بوده و به مدد این خطوط تولید و هم چنین با تکیه بر سایر عوامل تولید مانند تجهیزات، نیرو های انسانی و … از میزان تولید و عرضه مطلوبی بهره برده اند.

اگر بخواهیم به یکی از انواع کارخانه دستگیره سازی موجود در کشور و یا به عبارتی کارخانه تولید یراق آلات کابینت در این حیطه اشاره ای بکنیم، می توان  گروه تولیدی آیکان را نام برد که تولیدات حاصل از آن بر طبق آخرین تکنولوژی های روز دنیا حاصل گشته و از این منظر ها مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند:

 • از منظر کاربردی
 • از لحاظ ظاهری

گفتنی است که نوع متریال به کار رفته در دستگیره های تولید شده توسط این گروه تولیدی، موجب پیدایش ابزاری مستحکم و با دوام شده و هم چنین پیروی از مدل های روز و اجرای آن ها در این دستگیره ها، ظاهری زیبا و مدرن را از آن ها نمایان ساخته اند.

عرضه کننده انواع دستگیره های کمد و کابینت

عرضه کننده انواع دستگیره های کمد و کابینتهر یک از دستگیره های کمد و یا کابینت از اجزای اصلی محسوب شده و توسط آن ها می توان درب های کمد و کابینت را به راحتی باز و بسته نمود.
تصور یک کمد یا یک کابینت بدون دستگیره، از آن ها شکلی ناقص در ذهن می سازد که با همه زیبایی و مدرن بودن خود، بدون وجود این دستگیره ها، کاربرد اصلی خود را از دست داده و کار با آن ها سخت خواهد شد.

اما موضوعی که اهمیت دارد، فقط جنبه کاربردی این دستگیره ها نیست، بلکه این ابزار باید مطابق با نوع کمد و کابینت بر روی آن ها نصب شوند تا این نتایج به دنبال آید:

 • هم جنبه ظاهری و زیبایی کمد و کابینت به وسیله این دستگیره ها حفظ شود.
 • و هم این که نوع دستگیره با نوع دکوراسیون منزل جور در بیاید که این موضوع، مساله مهمی است.

به منظور تحقق همه این امور و در نتیجه ارائه دستگیره هایی مناسب از نظر کاربردی و زیبایی، عرضه کنندگان یا تولید کنندگان این دسته از تجهیزات، تمام تلاش خود را برای عرضه محصولاتی مناسب و مورد انتظار مشتری به کار بسته اند که در نتیجه این امر، شاهد محصولاتی با کیفیت و مدرن و زیبا در بازار می باشیم.

کارخانه تولید زیباترین دستگیره های کابینت

کارخانه تولید زیباترین دستگیره های کابینتکارخانه تولید دستگیره فینال از گروه تولید کننده هایی است که به ارائه زیبا ترین و با دوام ترین دستگیره ها پرداخته و محصولات عرضه شده توسط آن به رقابت با محصولات برتر خارجی پرداخته اند.
در رابطه با کارخانه خط تولید دستگیره کابینت مورد نظر که تحت برند فینال فعالیت می کند، باید بیان داشت که به عنوان تولید کننده لولا و سایر یراق آلات مورد نیاز شناخته شده و در این حیطه به کسب رتبه های برتر دست یافته است.

عرضه محصولاتی با ظاهر زیبا و شکیل و هم چنین مقاوم از این کارخانه تولیدی موجب شده تا:

 • احساس نیاز مشتریان به یک دستگیره خوب و کاربردی به خوبی مرتفع گشته.
 • و به این ترتیب خریداران بی نیاز از هر محصول وارداتی یا خارجی در این حیطه شوند.

بازار متنوع ترین دستگیره کابینت

بازار متنوع ترین دستگیره کابینت با توجه به این که تولیدات مربوطه در حوزه محصولاتی مانند دستگیره کابینت به سمت و سوی جدیدی حرکت نموده اند و با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات مدرن، شاهد تولید دستیگره کابینت در متنوع ترین و به روز ترین مدل ها می باشیم که هر یک با انواع دکوراسیون های امروزی آشپزخانه ها تطابق نزدیکی پیدا کرده و از این رو گزینه ای ایده آل برای انواع کابینت ها محسوب می شوند.

در این صورت فروش ویژه دستگیره کابینت در بازار این تجهیزات، با تنوعی گسترده از تولیدات جدید و نیز قیمتی مناسب صورت گرفته و خریداران برای برخورداری از این شرایط ویژه می توانند به مراکز عرضه کننده معتبر در این حیطه مراجعه نمایند.

لیست قیمت دستگیره های کابینت در بازار

لیست قیمت دستگیره های کابینت در بازار همان طور که میدانید انواع دستگیره کابینت عرضه شده به بازار، تنوعی از این موارد را در بر گرفته اند:

 • مدل
 • جنس
 • برند
 • کیفیت
 • قیمت

با توجه به هر یک از گزینه های مورد نظر، لیست قیمت دستگیره کابینت نیز دچار تغییراتی خواهد شد.
به این صورت که دستگیره هایی که از مدل های ساده تر، جنس و کیفیت پایین تر تشکیل یافته اند یا برند تولید کننده آن ها از برندی داخلی محسوب شود، دارای سطح قیمت پایین تر و یا ارزان تری بوده و به تناسب آن دستگیره های مدل بالا تر، با کیفیت تر و آن هایی که با برند های خارجی به فروش می رسند، قیمت بالا یا گران تری را به خود اختصاص می دهند.

خریدار بهترین دستگیره های کابینت با قیمت مناسب

خریدار بهترین دستگیره های کابینت با قیمت مناسبدستگیره کابینت از مهم ترین اجزای وصل شده به آن به شمار می رود که با وجود این دستگیره ها، کابینت ها تکمیل و آماده استفاده و مصرف می گردند. اما موضوع مهمی که خریدار برای انتخاب و خرید دستگیره کابینت به آن ها توجه می کند و در ارجحیت قرار دارد، قیمت دستگیره می باشد.

همه خریداران اعم از خریداران عمده مایلند تا وسیله ای قیمت مناسب را در این حیطه پیدا کرده و به عبارتی در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورند.
به منظور تحقق یافتن این امر، برخی از مراکز فروش تلاش می کنند تا به عنوان تامین کنندگان اصلی این دستگیره ها و به عنوان فروشندگان اختصاصی آن ها، این تجهیزات را به قیمت مستقیم و ارزان تر به مشتریان عرضه سازند.

یکی از مراکزی که در این راستا فعالیت کرده و انواع دستگیره های موجود در این مراکز به قیمت مستقیم یا کارخانه ارائه می شوند، سایت پیش رو می باشد که توسط نمایندگی ها اداره شده و محصولاتی کاملاٌ متناسب از نظر جنس، کیفیت و قیمت را برایتان در نظر گرفته اند.

بنا براین می توانید سفارش دستگیره کابینت را به روشی آسان تر و کوتاه تر و هم چنین به صورت مقرون به صرفه از این مراکز که به عنوان یکی از بهترین مرکز فروش دستگیره کابینت شناخته می شود؛ به ثبت رسانده و از تحویل سریع و به موقع آن ها بهره ببرید.

بزرگترین فروشگاه دستگیره های کابینت در تهران

بزرگترین فروشگاه دستگیره های کابینت در تهراناگر سری به بازار دستگیره کابینت در تهران و سایر شهرستان ها بزنید، با وجود تولیدات نو و امروزی، شاهد متنوع ترین دستگیره کابینت در این بازار ها خواهید بود که همه یا اکثریت آن ها، گزینه ای مناسب برای سلایق متعدد به شمار رفته و در عین حال با کابینت هایی جدید بسیار جور می آیند.

یکی از زیباترین دستگیره کابینت که بر گرفته از مدلی به روز و به اصطلاح امروزی می باشد و از نظر استحکام و دوام نیز نظیر ندارد، دستگیره منحنی شکل می باشد که این ویژگی ها یا مشخصه ها را در خود گنجانده است:

 • از سری تولیدات جدید کارخانجات محسوب می شود.
 • جلوه ای زیبا به کابینت می بخشد.
 • به ایجاد جلوه بصری مطلوب در کل فضای آشپزخانه نیز کمک می کند.
 • به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب، مقاومت و دوام آن حرف ندارد.
 • قابل نصب بر روی انواع کابینت ها می باشد.
 • ابعاد و اندازه های متعددی را به خود اختصاص داده است.
 • رنگ بندی های موجود برای آن نیز در سطح متنوعی قرار دارد.
 • دستگیره ای مناسب برای شیک پسندان به شمار می رود.
 • در برند های متعددی در بازار فروش قابل ارائه می باشد.

فروشندگان عمده دستگیره کابینت در کشور

فروشندگان عمده دستگیره کابینت در کشوربرای این که خریداران عمده بتوانند انواع دستگیره کابینت را در تعداد بالا مورد خریداری قرار دهند و در عین حال شرایط بهینه ای از خرید نیز شامل حالشان گردد، فروشندگان عمده با مستقر شدن در مراکز عمده فروشی حضوری و غیر حضوری و به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی این دسته از محصولات، ارائه و فروش آن ها را بر عهده گرفته اند.
گفتنی است که برخی از این مراکز، علاوه بر این که اجناس خود را به صورت عمده و به روش های حضوری به فروش می رسانند، در برخی از صفحات فروش اینترنتی نیز فعالیت داشته و از این طریق، فروش غیر حضوری انواع دستگیره کابینت را به انجام می رسانند. در این حالت:

 • همه خریداران و مشتریان از هر کجای ایران می توانند سفارشات بالای خود را به راحتی انجام دهند.
 • در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز، ثبت سفارشات امکان پذیر می باشد.
 • با حذف واسطه ها در جریان خرید و فروش این تجهیزات، با قیمت فروش پایین تری عرضه می شوند.
 • هم چنین امکان مقایسه محصول و نیز مقایسه قیمت نیز برای مشتری فراهم می آید.

فروش استثنایی دستگیره کابینت در مراکز معتبر

فروش استثنایی دستگیره کابینت در مراکز معتبربرخی از تولید کنندگان مربوطه در حوزه تولید انواع دستگیره کابینت با مراکز توزیع و یا تامین کنندگان ارتباط مستقیم داشته و از فروش مستقیم و بی واسطه محصولات خود به خریداران استفاده می کنند.
به این صورت که خریداران از طریق تامین کنندگان به مراکز تولید معرفی شده و در این صورت قیمت کارخانه  برای خریدارای این اجناس، نصیب مشتریان عمده می شود.

به همین دلیل می توان گفت که این شرایط فروش از شرایطی هستند که بسیار ویژه بوده و تنها از طریق برخی مراکز، امکان دسترسی به آن وجود خواهد داشت.
به عنوان نمونه این سایت می تواند به عنوان حلقه ارتباطی مشتری و تولید کننده عمل کرده و با تحویل سفارشات، تولیدات کارخانجات را خیلی سریع و البته ارزان ارائه نماید.

سفارش اینترنتی دستگیره کابینت با بهترین کیفیت

سفارش اینترنتی دستگیره کابینت با بهترین کیفیتشما می توانید برای برخوردار گشتن از آخرین تولیدات مربوط به دستگیره کابینت که از تجهیزات مهمی به شمار می روند، به جای انتخاب مراکز فروش حضوری که وقت گیر و زمانبر هستند، مراکز خرید اینترنتی را برای این کار برگزینید چرا که در این حالت:

 • هم بدون فوت وقت، می توانید سفارشات و خرید خود از محصول مورد نظر را به انجام برسانید.
 • و هم این که در هزینه های خرید خود، صرفه جویی های چشم گیری را به وجود آورید.

لازم به ذکر است یکی از مراکز عرضه کننده دستگیره کابینت؛ سایت مورد نظر می باشد که اعتبار و تجربه کافی در خرید و فروش این گروه تجهیزات را کسب نموده و می تواند شما را رهنمون به این محصولات نماید:

 1. انواع دستگیره باکیفیت
 2. انواع دستگیره قیمت مناسب

قیمت خرید دستگیره کابینت

قیمت خرید دستگیره کابینت برای این که بتوانید از قیمت ارزان دستگیره کابینت بهره مند شوید و نمونه های درجه یکی از آن ها را تهیه نمایید، بهتر است این امور را به فروشندگان دستگیره کابینت که هم تجربه کافی در این امور را دارا می باشند و هم با محصولات مورد نظر آشنایی کامل دارند، بسپارید. در این صورت است که:

 • هم یک خرید مطلوب و رضایت بخش؛ نصیب شما خواهد شد.
 • و هم از اتلاف وقت و هزینه های بیجا از این طریق جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مراکز پخش دستگیره کابینت استاندارد در تهران

مراکز پخش دستگیره کابینت استاندارد در تهراندقت کنید که برای خرید دستگیره های کابینت، فقط به جنبه زیبایی و ظاهری آن ها ننگرید، بلکه برای این کار، حتماٌ به استاندارد های اعمال شده در آن و در نهایت کیفیت، دقت فراوان نمایید تا دچار پشیمانی بعد از خرید نشوید.

اما برای این که انواع دستگیره کابینت با نهایت کیفیت و استاندارد عاید مشتریان شود و در نتیجه آن ها بتوانند به میزان رضایت لازم از خرید دست یابند، مراکز پخش مرتبط با این محصولات کوشش نموده تا امر مشتری مداری را رعایت کرده و محصولی کاملاٌ مطابق انتظار آن ها را به بازار شهر های مختلف از جمله تهران عرضه نمایند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

دستگیره کابینت ممبران

بهترین دستگیره کابینت ممبران در تهران

بهترین دستگیره کابینت ممبران را چگونه می توان از نمایندگی های تهران به صورت مستقیم …

پاسخی بگذارید

تلگرام