گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
خانه / ريل / ریل ساده کشو دو تیکه مخصوص کابینت فلزی

ریل ساده کشو دو تیکه مخصوص کابینت فلزی

ریل ساده کشو دو تیکه باید برای هر نوع کابینت به صورت تخصصی خریداری شود. به همین دلیل سازندگان کابینت فلزی دقت زیادی بر روی نوع ریل ها دارند.

ساز و کار ریل کشو به گونه ای ست که بتواند عملکرد باز و بسته شدن را برای مصرف کننده ها فراهم کند. این لولا ها به صورت های مختلف طراحی شده تا بکار بردن آنها در کشوهای کابینت بسیار ساده تر شود. چرا که هر کشو وضعیت خاص خود را داشته و باید با در نظر گرفتن شاخصه های مختلف خریداری شوند.

ریل ساده کشو
ریل ساده کشو ساچمه ای
ریل ساده کشو
فروش انواع ریل کشو

ریل ساده کشو دو تیکه

ریل های کشو دو تیکه مکانیزه ساده تری داشته و می توان راحت تر آنها را نصب نمود. این ریل ها را سازنده های کابینت با در نظر گرفتن شرایط کشو انتخاب و خریداری می کنند. در این صورت می توان طول عمر بالایی از آنها شاهد بود. طبیعتا مشورت گرفتن در مورد انتخاب و خرید ریل کمک زیادی به مصرف کننده ها می کند.

ریل ساده کشو
مرکز عرضه ریل کشو
ریل ساده کشو
قیمت انواع ریل ساده کشو

ریل کشو کابینت فلزی

با آنکه امروزه بسیاری از کابینت ها از چوب و ام دی اف تولید می شوند، اما باز هم بهره گیری از فلز در بدنه کابینت مد نظر افراد زیادی است. به همین دلیل باید ریل های کشو مخصوص کابینت فلزی را تهیه کرده و به کار برد. این ریل ها می توانند وزن بیشتری را تحمل کرده و کمک زیادی به سازنده ها می کند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ریل ساچمه ای bavaria

خرید ریل ساچمه ای bavaria

ریل ساچمه ای bavaria از باکیفیت ترین و پر فروش ترین یراق آلات کابینت سازی …

پاسخی بگذارید

تلگرام