گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
خانه / ريل / ریل معمولی کشو کابینت با ارزان ترین قیمت

ریل معمولی کشو کابینت با ارزان ترین قیمت

ریل معمولی کشو که در اغلب کابینت ها کاربرد داشته و معمولا قیمت ارزان دارد، امروزه در شرکت های تخصصی ارائه می شوند. به این ترتیب می توان با در نظر گرفتن کیفیت و ساختار آنها را تهیه کرد.

ریل معمولی کشو کابینت
فروش انواع ریل کشو معمولی

ساختار و مکانیزم طراحی ریل کشو با یکدیگر متفاوت است. چرا که نوع کاربرد آنها فرق داشته و باید با در نظر گرفتن نحو بکار گیری آن استفاده شوند. بی شک هر چقدر این ریل ها تخصصی تر انتخاب و خریداری گردد، طبیعتا می توان از کشو بهره بیشتری برد.

اما در حالت کلی می توان کاربرد ریل معمولی را در کشوها زیاد دید. زیرا این ریل ها مکانیز پیچیده ای نداشته و به راحتی نصب می شوند.

ریل معمولی کشو کابینت
عرضه ریل ساچمه ای کشو

ریل معمولی کشو کابینت

این ریل ها در کشو کابینت استفاده زیادی دارد. زیرا در این سازه ها نیازی به طراحی کشوهای زیاد حرفه ای نبوده و تولید کننده های زیادی را می توان دید که از ریل کشو معمولی استفاده می کنند. این ریل ها نیز دارای سایزهای مختلف بوده که بهره گیری از آنها را راحت تر می کند. به این ترتیب باید اندازه کشو در نظر تولید کننده باشد.

ریل معمولی کشو
قیمت روز ریل معمولی

ریل کشو ارزان قیمت

از مهمترین دلایل انتخاب و بهره گیری از ریل معمولی کشو، داشتن قیمت ارزان است. چرا که در ساخت آنها مواد اولیه و زمان کمی صرف شده و می تواند در کاهش قیمت بسیار تاثیر گذار باشد. طبیعتا ارزان ترین ریل ها در بازار مشتریان بیشتری دارند.

ریل معمولی کشو کابینت
ریل کشویی جدید دو تیکه و سه تیکه

منبع : بازرگانی باویس

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ریل ساچمه ای bavaria

خرید ریل ساچمه ای bavaria

ریل ساچمه ای bavaria از باکیفیت ترین و پر فروش ترین یراق آلات کابینت سازی …

پاسخی بگذارید

تلگرام