گروه بازرگانی باویس
پنج شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۰
خانه / لولا / شرکت پخش لولا آرام بند سه بعدی جدید

شرکت پخش لولا آرام بند سه بعدی جدید

شرکت بازرگانی باویس در راستای پخش لولا آرام بند سه بعدی با مدل ها و طرح های جدید، فعالیت داشته و می تواند نیاز مشتریان زیادی را از سراسر ایران به بهترین شکل ممکن تامین کند.

پخش لولا آرام بند

لولا آرام بند یکی از نیاز ها در اغلب کابینت ها می باشد. چرا که این تولیدات در بخش های مختلف خود درب داشته و این درب ها به منظور باز و بسته شدن باید از لولاها بهره گیرند.

لذا انتخاب و بهره گیری از انواع لولا آرام بند با در نظر گرفتن نوع کابینت بسیار مهم بوده و باید به صورت تخصصی مورد استفاده قرار گیرند.

پخش لولا آرام بند
فروش لولا گازور استاندارد سه بعدی
ویژگی شاخص لولا گازور سه بعدی : امکان رگلاژ درب کابینت در همه جهات، پس از نصب

لولا آرام بند سه بعدی جدید

با توجه به طراحی لولا آرام بند سه بعدی می توان به راحتی آن را در جهات مختلف تنظیم کرده و این لولاها را کاربردی تر کرد. چرا که افراد با در نظر گرفتن نوع استفاده خود، از درب کابینت بهره گرفته و آن را تنظیم می کنند.

تفاوت لولا گازور سه بعدی با انواع معمولی:

لولا گازور های سه بعدی و معمولی در هر سه جهت قابل رگلاژ و تنظیم کردن هستند و از این نظر هیچگونه تفاوتی بین این دو نوع لولا وجود ندارد.
تفاوت اصلی میان این دو نوع لولا در این مورد وجود دارد که لولا گازورهای غیر سه بعدی در زمان نصب در سه جهت مختلف رگلاژ شده و پایه لولا با چهار پیچ که دو پیچ قابل رگلاژ و دو پیچ دیگر غیر قابل رگلاژ هستند، در محل خود ثابت میشود. ابتدا دو پیچ قابل رگلاژ بسته شده و لولا رگلاژ میشود. سپس برای محکم کردن پایه لولا دو پیچ غیر قابل رگلاژ نصب شده و لولا ثابت می شود.

در طول زمان و بر اثر استفاده مکرر از درب کابینت، احتمال افتادگی درب وجود داشته و رگلاژ مجدد درب نیاز خواهد شد. اما در این صورت رگلاژ عمودی درب ناممکن و یا بسیار سخت خواهد شد. چرا  که پایه با دو پیچ غیر قابل رگلاژ مهار شده است.

از طریق لولاهای سه بعدی این مشکل برطرف شده و قسمتی از پایه لولا که رگلاژ درب کابینت را عهده دار است، متحرک بوده به طوری که بعد از نصب لولا روی بدنه کابینت، هر زمان که نیاز باشد امکان ریگلاژ درب کابینت در هر جهتی ممکن خواهد بود.

عرضه انواع لولا گازور به صورت تخصصی توسط بازرگانی باویس : ۰۲۱۵۵۷۱۰۲۷۹ – ۰۹۱۲۲۸۶۹۰۶۶

پخش لولا آرام بند سه بعدی

پخش لولا آرام بند
فروش اینترنتی لولا آرام بند

معمولا در طراحی و تولید لولا آرام بند شاخصه هایی مانند:

  • مقاومت
  • کیفیت
  • تنظیم آسان
  • نصب آسان
  • طرح جدید

را می توان شاهد بود.

پخش لولا آرام بند
قیمت لولا آرام بند ایتالیایی بدون کلیپس

شرکت پخش لولا آرام بند

وقتی به شرکت های پخش لولا آرام بند مراجعه می شود، می توان در محصولاتی مقاوم و با کیفیت را با هزینه کم خریداری نمود. زیرا این شرکت ها عرضه عمده لولا آرام بند را دنبال کرده و تولیداتی درجه یک و حرفه ای را به دست مشتریان خود می رسانند.

پخش لولا آرام بند

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

لولا گازور ترکی

انواع لولا گازور ترکی

لولا گازور ترکی ، همواره با استقبال خوبی از سوی مشتریان بازار یراق آلات مواجه …

پاسخی بگذارید

تلگرام