گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
خانه / دستگيره / مرکز فروش دستگیره کابینت در غرب تهران

مرکز فروش دستگیره کابینت در غرب تهران

فروش دستگیره کابینت یکی از بخش های مهم بازار تجاری یراق آلات محسوب می شود. بهترین روش خرید انواع دستگیره کابینت در غرب تهران، مراجعه به مرکز اصلی پخش این لوازم می باشد.

با توجه به شکل ظاهری آشپزخانه های امروزی و مدرن، رنگ و مدل کابینت ها می تواند؛ به زیبایی دکوراسیون منزل کمک کند.

به طور کلی این قسمت از منزل بسیار مهم بوده؛ و طراحی مناسب آن باعث می شود؛ لوازم آشپزخانه به خوبی جاسازی شوند. یکی از چیزهایی که در کابینت ها همواره به چشم می آید؛ دستگیره ها می باشند.

امروزه دستگیره های مخصوص کابینت با تنوع بسیار بالایی در بازار به فروش می رسند. دستگیره ها از جنبه های زیر با هم تفاوت دارند:

 • اندازه دستگیره ها
 • طرح و مدل دستگیره
 • رنگ دستگیره ها
 • جنس دستگیره کابینت
 • دکمه ای یا خطی بودن

فروش دستگیره کابینت

خرید و فروش دستگیره کابینت

فروش و خرید دستگیره کابینت ، بخش اعظم تجارت یراق آلات را به خود اختصاص داده است. اکثر اوقات دستگیره کابینت به طور مستقیم توسط مردم و طبق سلیقه آنها انتخاب می شود. به همین دلیل دفاتر طراحی و ارائه خدمات نصب کابینت باید نمونه های متنوعی از این محصول را به مشتریان خود معرفی کنند.

در یک تقسیم بندی کلی، دستگیره ها ممکن است؛ دکمه ای یا خطی باشند. دستگیره های خطی نیز به نوبه خود شامل دو گروه خطی افقی و خطی عمودی می باشند. هر کدام از اینها نیز مدل ها و اندازه های مختلفی دارند.

فروش دستگیره کابینت

دستگیره کابینت در غرب تهران

فروش دستگیره کابینت در غرب تهران به میزان قابل توجهی انجام می شود. کاربرد اصلی دستگیره های کابینت، باز و بسته کردن راحت کمد، کشو و کابینت می باشد. اما امروزه به جنبه زیبایی دستگیره ها نیز توجه بسیاری می شود. زیرا همان طور که پیشتر بیان شد؛ جلوه کابینت های آشپزخانه های امروزی می تواند؛ شکل ظاهری فضای داخلی ساختمان را تغییر دهد.

یک تقسیم بندی کلی برای دستگیره های کابینت از لحاظ کاربرد و شکل ظاهری وجود دارد؛ که در اینجا بیان می شوند:

 • دستگیره های ساده
 • دستگیره کلاسیک
 • دستگیره نگین دار
 • دستگیره کودک
 • دستگیره کمد ریلی
 • دستگیره سرامیکی

فروش دستگیره کابینت

مرکز فروش دستگیره کابینت

مرکز فروش دستگیره کابینت، عرضه کننده بهترین و جدیدترین مدل های دستگیره می باشد. دستگیره های کابینت را می توان در انواع کشوها و کمدها نیز استفاده کرد.

مراکز زیادی وجود دارند؛ که از طریق آنها می توان انواع و اقسام دستگیره های کابینت را خریداری کرد. کارخانه های سازنده یراق آلات و نمایندگی های مستقیم فروش دستگیره کابینت از جمله این مراکز می باشند. بدون شک در مرکز فروش اصلی این لوازم، محصولات با قیمت مناسب تری عرضه می شوند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

دستگیره کابینت سرامیکی

خرید دستگیره کابینت سرامیکی در اصفهان

دستگیره کابینت سرامیکی در شهر اصفهان و دیگر شهر های کشور مان به طور عمده …

تلگرام