گروه بازرگانی باویس
پنج شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۰
خانه / لولا / سفارش خرید لولا آرام بند کابینت چوبی

سفارش خرید لولا آرام بند کابینت چوبی

سفارش خرید لولا آرام بند کابینت چوبی را باید به کدام مراکز ارائه داد؟ چگونه می توان به لولا آرام بند دست اول دسترسی پیدا کرده و اقدام به سفارش نمود؟ برای خرید لولا آرام بند کابینت با کمترین قیمت کافیست با ما تماس بگیرید.

سفارش خرید لولا آرام بند
سفارش خرید انواع لولا آرام بند

امروزه بسیاری از یراق و لوازم مرتبط با تولید کابینت تغییرات زیادی یافته و به شکل کاربردی تر تولید می شوند. به این ترتیب هر سازنده و طراح کابینت می تواند تدابیر بیشتری را برای تولید و عرضه کابینت ها مد نظر قرار داده و عملکرد بهتری داشته باشد.

لولا آرام بند از جمله این یراق بوده که با هدف کارکرد بهتر تغییرات زیادی در آنها دیده می شود.

سفارش خرید لولا آرام بند
سفارش عمده بهترین لولا آرام بند

لولا آرام بند کابینت چوبی

با توجه به حساسیتی که کابینت های چوبی در رابطه با ضربه دارند، امروزه لولا آرام بند بیشتر کاربرد دارد. چرا که این لولاها به گونه ای طراحی شده که از ضربه های ناگهانی جلوگیری کرده و سبب می شود افراد راحت تر از آنها بهره گیرند.

لولا آرام بند در انواع متنوع تولید می شود تا کاربردشان آسان تر گردد. از جمله انواع لولا گازور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • لولا آرام بند توکار
  • لولا آرام بند سه بعدی
  • لولا آرام بند جدا شوند
  • لولا آرام بند ۱۸۰ درجه

هر یک از انواع مختلف لولا آرام بند که اشاره شد، دارای کاربرد خاص و کاملا تخصصی می باشند که در ادامه به صورت مختصر معرفی می گردند:

  • لولا گازور توکار: این نوع لولا زمانی کاربرد دارد که قصد داشته باشیم درب کابینت دقیقا هم سطح و لب به لب بدنه کابینت قرار بگیرد.

سفارش خرید لولا آرام بند

  • لولا گازور سه بعدی: این نوع لولا گازور از نظر پایه اتصال به بدنه کابینت، با سایر لولا ها متفاوت بوده و ویژگی خاص آن امکان رگلاژ در هر سه جهت ممکن پس از نصب کامل لولا می باشد.سفارش خرید لولا آرام بند
  • لولا گازور جدا شنوده یا کلیپسی یا کلیپس دار: لولا گازور کلیپس دار ویژگی جالبی دارد به این صورت که بدنه لولا با پایه آن به صورت یکپارچه نبوده و امکان جدا شدن از هم را دارند که این عمل از طریق فشردن یک شستی که در انتهای لولا قرار دارد روی می دهد.
    با استفاده از این ویژگی، در صورت نیاز درب کابینت بدون هیچ دردسری و به راحتی از بدنه کابینت جدا سازی می شود.

سفارش خرید لولا آرام بند

  • لولا گازور ۱۸۰ درجه: در صورت نیاز به باز شدن درب کابینت با زاویه ۱۸۰ درجه، باید از این نوع خاص از لولا گازور استفاده نمود.سفارش خرید لولا آرام بند
سفارش خرید لولا آرام بند
سفارش خرید عمده لولا آرام بند

سفارش خرید لولا آرام بند

در راستای سفارش خرید لولا آرام بند باید مدل آن را خریداران مشخص کرده و سپس اقدام به سفارش کنند. در این صورت قیمت را مد نظر قرار داده و بهترین نوع لولا آرام بند را خریداری خواهند کرد. برای این منظور از شرکت های تخصصی کمک می گیرند.

سفارش خرید لولا آرام بند
خرید اینترنتی بهترین لولا آرام بند
جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

لولا گازور ترکی

انواع لولا گازور ترکی

لولا گازور ترکی ، همواره با استقبال خوبی از سوی مشتریان بازار یراق آلات مواجه …

پاسخی بگذارید

تلگرام