گروه بازرگانی باویس
چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۴۰۰
خانه / ریل ساچمه ای / ریل ساچمه ای سه تیکه پهن

ریل ساچمه ای سه تیکه پهن

ریل ساچمه ای سه تیکه پهن در بازار های شهری و اینترنتی وارد می شوند تا مشتریان بتوانند بر اساس شرایط دسترسی خود آن ها را در ایران خریداری کنند. این ابزار ها در قیمت های متفاوتی هستند.
در حرفه کابینت سازی اگر وارد شویم افراد ماهر در این زمینه به ابزار های مورد نیاز خود عنوان یراق آلات کابینت می دهند. این ابزار ها در نمونه های متفاوتی هستند که هر کدام کارایی خاصی دارند.

انواع یراق آلات در کابینت سازی

ابزار های مورد نیاز در امر کابینت سازی متفاوت است که هر کدام با ویژگی و قابلیت های خاصی وارد بازار ها می شوند. یراق آلات کابینت به نوبه خود هر کدام دارای شرکت تولیدی خاصی هستند که با استفاده از مواد اولیه و تکنیک های خاص ساخته می شوند. این ابزار ها را در این جا نام می بریم تا در مورد شان آگاهی داشته باشد:

انواع ریل ساچمه ای

در اغلب کابینت ها اگر دقت کنید کشو هایی وجود دارد که برای گذاشتن وسایل مختلف کارایی دارند. این کشو ها از نظر طول و عرض در اندازه های متفاوتی هستند. ریل هایی در این کشو ها به کار می رود مسئول جابه جا کردن شان می باشد و یک نمونه از آن ها ریل ساچمه ای است. ریل های ساچمه ای در نمونه های متفاوت هستند که در این قسمت نام آن ها را ذکر می کنیم:

  • ریل ساچمه ای سه تیکه
  • ریل ساچمه ای دو تیکه
  • ریل ساچمه ای پهن
  • ریل ساچمه ای باریک

ریل ساچمه ای سه تیکه

از نظر تعداد اجزای تشکیل دهنده ریل های ساچمه ای با همدیگر متفاوت می باشند. یک گونه که در این جا مورد بحث است ریل ساچمه ای سه تیکه می باشد که اغلب در نمونه های پهن و باریک وارد بازار ها می شود. این ریل ها اغلب از جنس ورق فولادی و یا گالوانیزه هستند. ریل ساچمه ای سه تیکه در اندازه های متعدد وارد بازار ها میشوند که اغلب بر اساس اندازه کشو انتخاب می شوند. تعدادی از این محصولات به قرار زیر است:

  • ریل ساچمه ای ۳۰ سانت
  • ریل ساچمه ای ۴۵ سانت
  • ریل ساچمه ای ۵۵ سانت
  • ریل ساچمه ای ۷۰ سانت
  • ریل ساچمه ای ۹۰ سانت

ریل ساچمه ای سه تیکه پهن

ریل ساچمه ای سه تیکه پهن

ریل های ساچمه ای که به صورت پهن ساخته می شوند در کابینت های زیادی کارایی دارد و اغلب کابینت سازان به خوبی می دانند که چگونه ریلی برای ساخت باید به کار برده شود. ریل ساچمه ای پهن نسبت به نمونه های باریک دارای طول عمر و مقاومت بیشتری هستند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ریل ساچمه ای

خرید ریل ساچمه ای عمده

ریل ساچمه ای عمده یکی از مدل های ریل انواع کشو است و مصارف زیادی …

تلگرام