گروه بازرگانی باویس
سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
خانه / ریل ساچمه ای / ریل ساچمه ای سه تکه / خرید و فروش ریل ساچمه ای سه تیکه

خرید و فروش ریل ساچمه ای سه تیکه

ریل ساچمه ای سه تیکه با انواع متنوعی در بازار ایران خرید و فروش میشود. با مراجعه به فروشگاه¬ها و مراکز پخش آنلاین میتوانید به راحتی و با صرف هزینه و زمان اندک محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

ریل ساچمه ای سه تیکه

ریل ساچمه ای سه تیکه

ریل های ساچمه ای در دو نوع سه تیکه و دو تیکه محبوب بازار یراق آلات هستند. این ریل¬ها به راحتی نصب میشوند و استحکام و مقاومت بالایی در برابر وزن دارند. ماندگاری بالایی در کارکرد دارند و اگر به خوبی نگه داری شوند سال¬های سال میتوانند به شما خدمت کنند.
این ریل¬ها تنوع زیادی دارند و بسته به وزنی که باید تحمل کنند، میتوانید مدل مورد نظر خود را از نظر عرض و جنس انتخاب کنید. اندازه¬ی این ریل¬ها در مصارف خانگی معمولاً بازه¬ی ۵۵ سانتی متر تا ۲۵ سانتی متر را شامل میشوند که اندازه¬های بزرگ¬تر طبعاً قیمت بیشتری هم دارند.
ریل¬های ساچمه¬ای سه تیکه میتوانند مدل¬های خاص¬تری را هم شامل شوند. سه مدل در بازار ایران موجود و قابل دسترسی است:

  •  مدل تاچ
  • مدل آرام بند
  • مدل ترمز دار

مدل تاچ یک مدل بسیار باکلاس و شیک است که با نصب آن، کشو از نصب دستگیره بی¬¬نیاز میشود و میتوانید با هل دادن کشو آن را باز و بسته کنید. این مدل برای کشو¬های لباس بسیار مناسب است زیرا کاربری راحت¬تری دارد و جلوه¬ی زیباتری به کمد شما میدهد.
مدل آرام بند برای مکان¬هایی که نیاز به سکوت و آرامش بیشتری دارند پیشنهاد میشود. این مدل به گونه¬ای طراحی و ساخته شده که هنگام باز و بسته کردن صدایی تولید نمیکند. صدایی که در ریل¬های قدیمی همیشه باعث اذیت و آزار گوش میشد.
ریل ساچمه¬ای ترمز دار هم برای پیشگیری از خرابی کشو و ریل بر اثر ضربه ساخته شده است. اگر عادت دارید کشوی خود را با ضربه¬ای محکم ببندید این مدل گزینه¬ی مناسبی برای شماست. با پمپ¬های کوچکی که در انتهای ریلش تعبیه شده، از شدت ضربه میکاهد و اجازه نمیدهد آسیبی به کشو و ریل¬های آن وارد شود.
البته این مدل¬ها نسبت به مدل ساده گران قیمت¬تر هستند که در این میان مدل تاچ تقریباً کالایی لوکس تلقی میشود و از همه گران¬تر است.

ریل ساچمه ای سه تیکه

قیمت ریل ساچمه ای سه تیکه

ریل¬های ساچمه¬ای سه تیکه بر حسب اندازه¬ی خود دارای قیمت¬های مختلفی در بازه¬ی ۲۵ هزار تومان تا ۱۳ هزار تومان هستند.

ریل ساچمه ای سه تیکه

فروش ریل ساچمه ای سه تیکه

ریل¬های ساچمه¬ای در انواع مختلف و متنوع در بازار ایران وجود دارد که البته اکثر آنها تولید کشور چین هستند. اگرچه تولید کنندگان داخلی موفق شده¬اند سطح کیفی محصولات خود را به حد استانداردهای جهانی برسانند. شما مشتریان عزیز میتوانید با مراجعه به سایت¬ها و فروشگاه-های آنلاین به راحتی مدل مورد نظر خود را پیدا و خریداری نمایید.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

فروشنده ریل ساچمه ای سه تیکه

فروشنده ریل ساچمه ای سه تیکه

فروشنده ریل ساچمه ای سه تیکه خیال شما را از بابت استفاده¬ی راحت و مناسب …

تلگرام