گروه بازرگانی باویس
سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
خانه / لولا / خرید لولا گازور استیل ۱۸۰ درجه ایرانی بادوام

خرید لولا گازور استیل ۱۸۰ درجه ایرانی بادوام

آیا می دانید خرید لولا گازور استیل ایرانی با هزینه کمتر در بازار داخلی فراهم شده است؟ انواع مختلف ۱۸۰، ۲۷۰ و ۳۶۰ درجه این لولا ها را باید از کدام نمایندگی ها خریداری نمود؟

با پیشرفت کشور در صنایع مختلف می توان عرضه انواع محصولات مصرفی را از شرکت های ایرانی دید. این تولیدات که از تکنولوژی رو دنیا برخودار بوده و به صورت کاملا مدرن تولید می شوند، توانسته اند در بازار داخلی و حتی دیگر کشورها رقبی برای محصولات خارجی باشند. به همین دلیل شرکتهای ایرانی سعی خود را برای افزایش کیفیت محصولات خود داشته و آنها را به گونه ای تولید می کنند که با فروش خوب همراه شود.

از تولیداتی که در شرکت های مختلف ایرانی با کیفیت خوبی ساخته می شوند، یراق آلات کابینت بوده که نقشی مهم در طراحی و دیزاین خانه ها دارند.

خرید لولا گازور استیل

یکی از مهمترین یراق آلات کابیت که متحرک سازی درب ها کاربرد دارد، لولا گازور است. این لوله ها به گونه ای طراحی می شوند که بتوان درب را به راحتی باز نگه داشته و بتوان از کابینت استفاده نمود. از آنجا که لولا گازور با جنس های مختلف تولید می شوند، خرید آنها با توجه به نوع شان خواهد بود.

خرید لولا گازور استیل از آن جهت مد نظر تولید کننده های مختلف بوده که در خود مزیت هایی داشته که به برخی از آنها اشاره می شود:

  • مقاومت در برابر فشار و ضربه
  • پیچ شدن راحت تر در مکان های مختلف
  • تنظیم بهتر آنها به کمک پیچ تنظیم
  • دوام آنها برای مدت طولانی

خرید لولا گازور

لولا گازور استیل ۱۸۰ درجه ایرانی

شرکت های ایرانی که نیاز صنعت کابینت سازی را به خوبی دانسته و محصولات خود را مطابق با نیاز آنها طراحی و تولید می کنند، لولا گازور را با قابیت های مختلف به بازار عرضه می دارند. زیرا هر لولا باید با توجه به مکانی که باید مورد استفاده باشد، بازه مشخصی داشته باشند. انواع لولا های گازور ۱۸۰، ۲۷۰ و ۳۶۰ درجه با کیفیتی عالی در کارخانه های ایرانی تولید شده که بهره گیری از آنها برای افراد مختلف آسان است.

خرید لولا گازور

منبع: ایران یراق

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

لولا گازور ترکی

انواع لولا گازور ترکی

لولا گازور ترکی ، همواره با استقبال خوبی از سوی مشتریان بازار یراق آلات مواجه …

تلگرام