گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه / ریل ساچمه ای / خریدار ریل ساچمه ای باکیفیت

خریدار ریل ساچمه ای باکیفیت

خریدار ریل ساچمه ای با کیفیت های متفاوت درواقع می‌توانند فعالان تولید کننده انواع کابینت، کشو، جاکفشی و قفسه های ریلی باشند.
همانطور که می دانید یکی از مهمترین اصول کیفیت و استاندارد در زمینه استفاده از کابینت و دراور ها استفاده از ریل های مناسب و با کیفیت در کشوهای این محصولات می باشد.
بیشتر مصرف کنندگان این محصولات بعد از مدتی از نوع ریل های کشو و همچنین نحوه باز و بسته شدن آن ها دچار گلایه می شوند که این امر می‌تواند به دلیل استفاده از ریل های نامناسب از سوی تولیدکننده ها باشد.
جالب است بدانید ریل جز اصلی یک کشو است و می‌تواند به افزایش کارایی استفاده از این ابراز ها کمک کند.
تولید کنندگان انواع کابینت و دراور باید حتماً به نوع ریل های مورد استفاده شده در تهیه کشو های این محصولات توجه نمایند و همیشه باید این محصولات را از تولید کنندگان معتبر و شناخته شده خریداری نمایند.
بهتر است بدانید یکی از ریل هایی که در حال حاضر بیشتر مورد استفاده صنایع کابینت سازی قرار می گیرد به ریل سه زمانه ساچمه معروف است.
این ریل های ساچمه ای نسبت به ریل های عادی دارای مزیت های بسیار زیادی هستند که استفاده از آن ها برای کشو بسیار ایده آل می باشد.
از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از ریل سه زمانه ساچمه ای این است که نوع جنس استفاده شده در این ریل ها از بهترین آلیاژ هایی است که دارای عمر مفید هستند و می توانند عمر محصول را افزایش دهند.

خریدار ریل ساچمه ای

ریل سه زمانه ساچمه ای چیست؟

ریل سه زمانه ساچمه ای در واقع می تواند برای ریل های مورد استفاده قرار گیرد که به صورت مرحله مرحله باز می شوند و می توان گفت اصطلاحاً این ابزارها در سه مرحله می توانند باز شوند به همین دلیل این محصولات به سه زمانه معروف شدند.
سه زمان بودن ریل ساچمه ای در این ابزارها موجب شده است که اولا کشو با سرعت باز و بسته نشود و دوم این که ریل از قسمت اصلی ناگهانی جدا نشود.

خریدار ریل ساچمه ای

خریدار ریل ساچمه ای

تنوع ریل ساچمه ای در بازار بسیار زیاد است و این محصول در نمونه های همچون:

  • ریل ساچمه ای دو تیکه
  • ریل ساچمه ای سه تیکه
  • ریل ساچمه ای سه زمانه
  • و …

مورد استفاده قرار می گیرد.
خریداران ریل ساچمه ای در بازارهای تجاری در زمان خرید این محصولات به نوع آلیاژ های مورد استفاده شده در تولید این محصولات توجه می‌کنند.
در واقع آلیاژهای مورد استفاده شده در تولید این یراق آلات ها به نوعی تعیین کننده کیفیت آن ها می باشند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

قیمت ریل ساچمه ای امیت

آخرین نرخ ریل ساچمه ای امیت

۲۸قیمت ریل ساچمه ای امیت طبق آخرین لیست هایی که توسط شرکت تولید کننده ارائه …

تلگرام