گروه بازرگانی باویس
دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
خانه / لولا / تولید لولا آرام بند توکار درب کابینت آشپزخانه

تولید لولا آرام بند توکار درب کابینت آشپزخانه

تولید لولا آرام بند توکار کابینت آشپزخانه را برخی از کشورها به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند. از همین رو عرضه کننده های ایرانی این محصول را از کشورهای تولید کننده تهیه می کنند.

لولا آرام بند یک ابزار ضروری برای طراحی و ساخت کابینت بشمار می آید. زیرا به کمک آن می توان درب ها را به گونه ای طراحی نمود که بیشترین کارایی را داشته باشند. به این ترتیب حدود باز و بسته شدن درب کابینت را می توان با لولا تنظیم کرده و از آنجا که سیستم آنها آرام بند بوده، ضربه ای شدید به درب وارد نشود.

این لولاها که به صورت تخصصی تولید شده و با هدف بهره گیری تولید کننده های کابینت در سراسر کشور ارائه شده، عملکرد بهتری داشته و بهره گیری از آنها بیشتر مورد توجه می باشد.

تولید لولا آرام بند

تولید لولا آرام بند توکار

با توجه به اینکه درب کابینت باید علاوه بر باز و بسته شدن منظم و مطلوب، زیبایی خود را حفظ کند، لولا آرام بند توکار مد نظر سازنده های مختلف است. از این لولاها برای مصارف مختلف استفاده شده از جمله یراقی ست که در حجم بالا تقاضا می شوند.

همانطور که اشاره شد تولید لولا آرام بند توکار نیز در کشورهای مختلف صورت گرفته و با واردات آنها نیاز صنعتگران ایرانی به خوبی تامین می شود. این لولاها دارای استانداردهای لازم در خود بوده و می توان در انواع کابینت های سبک جدید و کلاسیک به صورت تخصصی بکار برد.

تولید لولا آرام بند

مرکز عرضه لولا آرام بند

بی تردید مشاوره گرفتن از مراکز فروش تخصصی که انواع لولا آرام بند را ارائه می دهند، به شدت مورد توجه بوده و می توان به کمک آنها بهترین نمونه ها را انتخاب کرد. هر چقدر عرضه کننده ها لولاها را با مزیت و مرغوبیت بالاتر به دست مصرف کننده ها رسانند، فروش بهتری را تجربه می کنند.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

لولا گازور ترکی

انواع لولا گازور ترکی

لولا گازور ترکی ، همواره با استقبال خوبی از سوی مشتریان بازار یراق آلات مواجه …

پاسخی بگذارید

تلگرام