گروه بازرگانی باویس
سه شنبه , ۴ آبان ۱۴۰۰
خانه / ریل ساچمه ای / آخرین نرخ ریل ساچمه ای امیت

آخرین نرخ ریل ساچمه ای امیت

۲۸قیمت ریل ساچمه ای امیت طبق آخرین لیست هایی که توسط شرکت تولید کننده ارائه می شود به فروش گذاشته می شود. این ابزار ها با توجه به کارایی عالی که دارند از بازار فروش عالی برخوردار هستند.
از جمله حرفه های پر طرفدار در کشور ما کابینت سازی است که افراد خبره در این زمینه به خوبی می دانند که چه ابزار هایی در این زمینه به کار برده می شود.

نرخ ریل ساچمه ای امیت

انواع ریل ساچمه ای

انواع ریل ساچمه ای

از جمله یراق کابینت پر کاربرد در ساخت انواع کابینت آشپزخانه ریل ساچمه ای می باشد که در بازار ها شاهد فروش انواع و اقسام مختلفی از آن ها هستیم. ریل های ساچمه ای در کارخانه های تولیدی از دو جنس گالوانیزه و ورق فولادی به طور عمده تولید می شوند. ابزار های مورد نظر از جهت شکل ظاهری با همدیگر تفاوت دارند که در ادامه مطلب چند نمونه از آن ها را ذکر می کنیم:

 • ریل ساچمه ای ۲ تیکه
 • ریل ساچمه ای ۳ تیکه
 • ریل ساچمه ای سه تیکه پهن
 • ریل ساچمه ای سه تیکه باریک

مشخصات ریل ساچمه ای امیت چیست؟

مشخصات ریل ساچمه ای امیت چیست؟

ریل ساچمه ای امیت (EMEETE) از جمله ریل های با کیفیت تولید داخل میباشد و توانسته بخش بزرگی ز نیاز بازار را پوشش دهد. نکته مهمی که در انتخاب ریل کشو کابینت وجود دارد این است که ریل های ساچمه ای باید فاقد هر نوع لقی در بین قطعات آن باشد.
یکی از ویژگی های مثبت ریل امیت که باعث محبوبیت این محصول میان کابینت کاران گرامی شده، عدم وجود لقی و هرزی میباشد که در نهایت باعث استحام کشو میشود.
ورق مورد استفاده در تولید ریل امیت، از جنس آهن بوده که با پوششی از جنس قلع پوشیده شده و اصطلاحا گالوانیزه گردیده است که باعث مقاوت بالای این محصول در برابر رطوبی می شود. ضخامت ورق ریل امیت نیز ۱-۱-۱٫۲ میلیمتر میباشد که در تعداد محدودی از محصولات داخلی شاهد استفاده از ورق با چنین ضخامتی هستیم.
عرض ریل ساچمه ای امیت به صورت دقیق برابر با ۴۵ میلیمتر میباشد و این محصول در پک های رنگی وکیوم بسته بندی شده و داخل هر کارتن تعداد ۱۵ دست ریل قرار دارد.
شایان ذکر است این محصول از نظر طولی در ابعاد ۲۵ الی ۷۰ سانتیمتر موجود است.

تولید کننده ریل ساچمه ای

تولید کننده ریل ساچمه ای تولید کننده ریل ساچمه ای

ریل ساچمه ای وقتی می گوییم سریعا یک تصوری به ذهن مان می آید از ساچمه های کوچک و گرد که به راحتی حرکت می کنند. در کشوی کابینت های مختلف ریل ساچمه ای به منظور بهتر جلو و عقب رفتن به کار می روند. کارخانه های تولیدی زیادی در زمینه تولید این ابزار ها فعالیت می کنند که در این جا آن ها را ذکر می کنیم:

 • ریل ساچمه ای امیت (EMEETE)
 • ریل ساچمه ای سی ان تی (C.N.T)
 • ریل ساچمه ای انزو (ENSO)
 • ریل ساچمه ای گلدستار (GOLDSTAR)
 • ریل ساچمه ای ویولت (VIOLET)
 • ریل ساچمه ای رویال (ROYAL)
 • ریل ساچمه ای ماموت (MAMMUT)

نرخ ریل ساچمه ای امیت

نرخ ریل ساچمه ای امیت

ریل ساچمه ای امیت از جمله ابزار های پر فروش در بازار های ایرانی است که با سطح کیفی عالی که دارد توانسته است بازار های بسیاری را با خود همگام کند. نرخ ریل ساچمه ای امیت در بازار های شهری و اینترنتی مشخص شده می باشد و معمولا می توان در روش اینترنتی به سبب کوتاه بودن دست واسطه ها با قیمتی ارزان تر محصولات را خریداری کرد.نرخ ریل ساچمه ای امیت بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که به قرار زیر است:

 • نوع ریل ساچمه ای
 • جنس ریل ساچمه ای
 • اندازه ریل ساچمه ای
 • روش فروش ریل ساچمه ای
 • میزان عرضه و تقاضای ریل ساچمه ای

 

لیست قیمت ریل ساچمه ای تولید داخل

لیست قیمت ریل ساچمه ای تولید داخل

در ماه های اخیر متاسفانه به دلیل نواسانات مواد اولیه که به دلیل نوسانات ارزی بود، شاهد عدم ثبات و تغییرات لحظه ای در قیمت ریل کشو بودیم که نهایتا باعث عدم امکان تهیه لیست قیمت برای این محصول شده بود.
خوشبختانه با شروع سال ۹۸ و گذشت مدت کوتاهی از آن شاهد کاهش نرخ ارز و همچنین ثبات در آن بودیم که به تبع آن قیمت انواع ریل ساچمه ای نیز دچار ثبات نسبی شده است.
از این رو و به دلیل حمایت از شما همکار و مصرف کننده گرامی، بازرگانی باویس اقدام به انتشار لیست قیمت انواع ریل ساچمه ای نموده که در ادامه قابل مشاهده خواهد بود:

آخرین نرخ ریل ساچمه ای

آخرین نرخ ریل ساچمه ای امیت بر طبق لیست هایی تعیین می شود که در آخرین معاملات در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این ابزار ها هر چه سطح کیفی بهتری داشته باشند با قیمت بالاتری به در بازار ها فروش گذاشته می شوند.

فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت

فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت

به طور کلی برای خرید یراق آلات کابینت از جمله ریل ساچمه ای، دو روش متفاوت وجود دارد :

 • خرید به روش سنتی
 • خرید به روشهای نوین (اینترنتی)

در خرید به روش سنتی همانگونه که از اسم آن پیداست، همانند اجداد خود که سالهای سال به این روش خرید میکردند، باید به صورت حضوری به بازارهای مختلف یراق آلات کابینت رفته و اقدام به بازدید و جستجوی تک تک فروشگاها بپردازیم.
پر واضح است که در این روش به دلیل وسعت و تعدد بازارهای هدف، هرگز قادر به رصد و مشاهده کل فروشگاهها نخواهیم بود و پس از مدت کوتاهی خسته شده و اقدام به خرید از یک فروشگاه خواهیم نمود.
از جمله معایب این روش خرید میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم اشراف کامل به کل بازار
 • تلف شدن بسیار زیاد وقت خریدار
 • خرید با قیمت بالا به دلیل بالا بودن هزینه های مغازه داری
بازرگانی باویس همانند یک شهر یراق ، کلیه یراق آلات مورد نیاز برای ساخت کابینت را فراهم می کند.

خرید اینترنتی ریل ساچمه ای با بهترین قیمت ممکن

خرید اینترنتی ریل ساچمه ای با بهترین قیمت ممکن

اما روش های نوین خرید همواره نسبت به روشهای سنتی دارای مزایای فراوانی است. در خرید اینترنتی یراق آلات کابینت به دلیل راحتی جست و جو، مشتری با خیال راحت و از منزل خود اقدام به گشت و گذار داخل بازار کرده و پس از گرفتن قیمت اقدام به خرید از بهترین و معتبرترین فروشگاه می نماید.
لازم به ذکر است بازرگانی باویس صرفا یک فروشگاه اینترنتی نبوده و همزمان با فروش اینترنتی، در دو بازار حسن آباد تهران و نیز شهرک صنعتی چهاردانگه فعالیت و فروش مستقیم دارد.
مزیت استفاده از اینترنت این است که همکاران گرامی که در شهر های مختلف ایران ساکن هستند، بدون نیاز به حضور فیزیکی در شهر تهران، قادر هستند از بهترین و به صرفه ترین قیمت بازار مطلع شده و در نتیجه با کمترین هزینه اقدام به خرید نمایند.
شایان ذکر است در صورت نیاز، مشتریان گرامی میتوانند به صورت حضوری به محل فروشگاههای بازرگانی باویس مراجعه کرده و اقدام به خرید نمایند. برای این منظور با کارشناسان بازرگانی باویس تماس حاصل نموده و راهنمایی خواهند شد.

 

خرید اینترنتی دستگیره کابینت مناسب برای انواع کابینت آشپزخانه

 

بازرگانی باویس علاوه بر عرضه ریل ساچمه ای با برندها و قیمتهای گوناگون، سایر انواع مختلف یراق کابینت را نیز عرضه میکند. از جمله این یراق آلات میتوان به دستگیره های انواع کابینت آشپزخانه اشاره کرد که به صورت عمده و خرده عرضه می شود.
کابینت ام دی اف آشپزخانه دارای انواع مختلفی است که از جمله محبوترین آنها می توان به کابینت های گلاس و همچنین کابینت ممبران اشاره نمود. هر کدام از این دو نوع کابینت طرفداران خاص خود را دارند. امام باید به این نکته مهم توجه داشت که فارق از ظاهر کابینت، آن چیزی که موجب دوام و طول عمر کابینت می شود، استفاده از یراق آلات با کیفیت می باشد. قاعدتا هرچقدر از یراق آلات با کیفیت تری در تولید کابینت استفاده شود، روی قیمت کابینت تاثیر گذار خواهد بود.

دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت

زمانی که ورق ام دی اف با لایه ای از روکش پلاستیکی به اسم پلکسی گلس پوشش داده شود، ورق های گلاس نامیده میشود. امروزه در ساخت کابینت آشپزخانه از این نوع ورق استفاده زیادی می شود. کابینت آشپزخانه های گلاس ارزان است، ظاهر شیک و زیبایی دارد، همچنین دارای تنوع رنگی بسیار بالایی است که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد.
این نوع کابینت به خاطر یک دست بودن و همچنین تک رنگ بودن، ظاهری مدرن و شیک به آشپزخانه می دهد.
در کابینت هایگلاس با توجه به نوع ساختار و ظاهر آن معمولا از دستگیره های ساده با طول بلند استفاده میشود. هر چند در مواردی این نوع کابینت به سبب استفاده از یراق آلات مخصوص، به صورت بدون دستگیره نیز طراحی می شود.
در ادامه عکس تعدادی دستگیره مناسب برای کابینت های گلاس که هم اکنون از طریق بازرگانی باویس قابل خریداری هستند، قابل مشاهده خواهد بود:

بعد قبل
دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۲دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۳دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۱دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۲دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۳دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۱دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۲دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۳دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۱دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۲دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
اسلاید ۳دستگیره مناسب برای کابینت آشپزخانه هایگلاس + قیمت | محتوای شما
بعد قبل

خرید دستگیره سرامیکی ارزان مخصوص کابینت ممبران

در سالهای اخیر نوع دیگری از کابینت در میان مردم مرسوم شده به اسم کابینت ممبران. در این نوع کابینت، بدنه کابینت از جنس ورق mdf و یا به صورت فلزی می باشد. اما درب های کابینت که از جنس ام دی اف هستند، پس از طرح خوردن توسط دستگاهای اتوماتیک cnc، با لایه ای از روکش pvc پوشانده می شوند و از این طریق کابینت ممبران تولید می شود.
قیمت کابینت ممبران به نوع روکش و ورق ام دی اف استفاده شده در تولید آن بستگی مستقیم دارد.
این نوع کابینت طرحی کلاسیک و بسیار زیبا به آشپزخانه بخشیده و در صورت استفاده از دستگیره های مناسب، بسیار جذاب خواهد بود.
برای کابینت ممبران معمولا از دستگیره های سرامیکی استفاده می شود اما دستگیره های کلاسیک فاقد سرامیک نیز وجود دارند که در کنار کابینت ممبران، طرح های زیبایی را رقم میزنند. در ادامه دعوت می شودبا ما همراه شوید تا با جدیدترین دستگیره های مخصوص کابینت ممبران آشنا شوید :

 

ریل کشو مناسب برای هر کشو چگونه انتخاب می شود؟

ریل کشو مناسب برای هر کشو چگونه انتخاب می شود؟

همانگونه که مستحضرید لوازم مورد نیاز در آشپزخانه ها دارای ابعاد و وزن های گوناگونی هستند. این لوازم باید در کشوهای مختلف قرار بگیرند. لذا لازم است اندازه و قدرت تحمل وزن کشوها با هم متفاوت باشد.
کشوهای مختلف نیاز به ریل کشو متفاوت دارند. قاعدتا برای کشوهای بزرگ با تحمل وزن بالا نیاز به ریل ساچمه ای قوی تری می باشد. از این رو ریل ساچمه ای در ابعاد و اندازه های مختلف به شرح زیر می باشد :

 • ریل دو تیکه : مناسب کشوهای کوچک و فانتزی نظیر میز تلویزیون
 • ریل سه تکه باریک ۳۵
 • ریل سه تکه پهن (۴۵)
 • ریل سه تیکه فوق سنگین (عرض ۵۵) : این ریل دارای پهنای زیاد و ورق ۲ میلیمتری است و مخصوص استفاده های صنعتی میباشد.

ریل های فوق الذکر از نظر ابعاد، ورق مورد استفاده و تعداد ساچمه استفاده شده با هم فرق دارند.

 

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ریل ساچمه ای

خرید ریل ساچمه ای عمده

ریل ساچمه ای عمده یکی از مدل های ریل انواع کشو است و مصارف زیادی …

تلگرام